• Diensten
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact
  • +31 (0)85 30 33 478
  • info@ajmvanhoudt.nl
★★★★★ 5/5
Trustpilot
Linkedin
Instagram
Facebook
  • Diensten
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact
Offerte aanvragen

  • Diensten
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact
Offerte aanvragen

Parket schuren in Waddinxveen

Voor parket schuren in Waddinxveen moet u zijn bij A.J.M. van Houdt.

Van regio Waddinxveen tot aan Zoetermeer

Parketvloer laten schuren

Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring en gebruiken enkel de beste apparatuur en producten. Zou u zelf de vloer kunnen schuren? Ja natuurlijk kan dit, maar heeft u hier ook de juiste kennis en materialen voor? Waarschijnlijk niet. Bovendien kan het ervoor zorgen dat u uw vloer ernstig beschadigd, en dan bent u nog verder van huis en heeft u waarschijnlijk een hele nieuwe vloer nodig. Naast uw parketvloer schuren in Waddinxveen kunnen wij nog meer voor u betekenen. Daarnaast zijn we niet alleen werkzaam maar ook in Zoetermeer en Bodegraven. Meer weten over A.J.M. van Houdt? Lees dan verder.

Specialisaties A.J.M. van Houdt

Buiten uw parket schuren in Waddinxveen, hebben wij nog meer specialisaties ontwikkeld, en dat natuurlijk allemaal ten behoeve van uw vloer. De specialisaties naast uw parketvloer schuren zijn vloerreparatie, vloerreiniging en het plaatsen van plinten. Dit zorgt ervoor dat wij u ook kunnen helpen als vloerreiniging voldoende is en u niet gelijk uw vloer hoeft te laten schuren. Om al onze specialisaties goed uit te voeren, is het belangrijk dat uw vloer leeg is. Het kan een hele operatie zijn om al uw spullen uit uw woning te halen. Als u dit lastig vindt, of u wilt hier gewoon geen omkijken naar, dan hebben wij een betrouwbare partner. Zij kunnen uw spullen ophalen, opbergen en weer terugbrengen zodra wij klaar zijn met het schuren van uw vloer in Waddinxveen.

Meer over ons

Wanneer parket laten schuren?

Diverse omstandigheden bepalen wanneer het tijd is om uw parket te schuren in Waddinxveen. Omdat er verschillende omstandigheden zijn, is er niet precies te zeggen wanneer het schuren van uw vloer benodigd is. Wat we wel kunnen geven, zodat u zelf een indicatie kan maken, zijn de punten die we kunnen oplossen met het schuren van uw vloer in Waddinxveen. Die punten zijn:

  • 22Tekengebied 1 Slijtage plekken
  • 22Tekengebied 1 Waterschade
  • 22Tekengebied 1 Krassen
  • 22Tekengebied 1 Lichte deuken
  • 22Tekengebied 1 Kleurverschillen
Kantel schuurmachine parketvloer

U kunt nu zelf een indicatie maken of het tijd is om uw parketvloer te schuren in Waddinxveen. Komt u er nog steeds niet uit, kunnen wij u ook altijd adviseren. Daarnaast is het ook mogelijk om de uitstraling van de vloer aan te pakken. Bij het schuren van de vloer wordt namelijk de afwerking ook eraf geschuurd, en juist die laag zorgt voor de look van de vloer. Door na het parket te schuren een andere afwerking aan te brengen kan uw vloer anders gaan ogen. En dit heeft ook zijn uitwerking op de uitstraling van de vloer.

A.J.M. van Houdt Onderhoudsproducten

Dankzij onze jarenlange ervaring hebben wij al met vele merken en diverse soorten onderhoudsmiddelen mogen werken. Hierdoor weten we precies wat de invloed op uw vloer is van de verschillende merken en soorten. Wij kunnen daardoor uitstekend beoordelen welke middelen het beste van toepassing zijn op uw situatie.

Dit heeft ervoor gezorgd dat wij ook vaak benaderd om een adviserende rol aan te nemen voor particulieren en bedrijven die op zoek zijn naar de beste parket onderhoudsproducten.  

Naar de shop
Parket Polish
Eco Onderhoudswas
Eco Onderhoudsolie
Previous
Next

Afwerking van de vloer

Als wij klaar zijn met uw parket schuren in Waddinxveen, dan is het tijd voor de volgende stap. En deze stap is het afwerken van de vloer. Dit is misschien wel een van de belangrijkste stappen omdat het zorgt voor bescherming van uw pas geschuurde vloer. Daarnaast bepaalt de afwerking ook de uitstraling van de vloer. We gebruiken hier drie verschillende producten voor: olie, hardwax en lak. Elk van deze producten heeft zijn eigenschappen met bijbehorende voor- en nadelen. Weten welk product het beste bij uw wensen past? Neem dan contact met ons op en wij adviseren u graag over de juiste keuze.

Lamel parketvloer oliën

Afwerking met olie

Voor een natuurlijke uitstraling van uw houten vloer is het schuren en afwerken met olie een geschikte keuze. Onze 2K olie is beschikbaar in diverse kleuren waarmee we elk gewenst resultaat kunnen bewerkstelligen.
Band en Bis parketvloer afgewerkt met Hardwax

Afwerking met hardwax

Een met hardwax behandelde vloer geeft een volle warme uitstraling en benadrukt de structuur van het hout. Hardwaxolie is vergelijkbaar met olie, echter zorgt hardwax voor een extra beschermlaag wax op de vloer.
Onbehandelde look visgraat parket vloer lichte kleur

Afwerking met lak

Voor een sterke en duurzame vloer is het schuren en afwerken met lak een zeer geschikte keuze. Het afwerken met lak zorgt er namelijk voor dat uw houten vloer volledige afgesloten wordt van zowel vocht als vuil.

Parketvloeren die door ons zijn opgeknapt

Recent renovatiewerk

Zonnestralen op gerenoveerde parketvloer

De Ruyterstraat

in Zoetermeer
Modern licht gerenoveerde visgraat parket lak

Polderlaan

in Waddinxveen

Spoorsingel

in Rotterdam

Onze klanten waarderen ons met een 9.6

Benieuwd naar ervaringen van andere klanten?

 5/5
Spoed reactie op aanvraag, duidelijk aanbod, top communicatie, betrouwbare uitvoering. Heelemaal helder! 🙂
Marco Hanzsch
 5/5
Een echte vakman die goed adviseert, weet waar hij over praat en zijn vak met passie uitoefent. Fijne en vriendelijke vakmensen met een topservice en een glimlach!
Dominique Knaepen
 5/5
Enorm blij met mijn "nieuwe vloer". Mijn houten vloer is heel mooi geschuurd en daarna afgelakt en ziet er weer als nieuw uit. Professionele en enorm vriendelijke jongens. Ze komen de afspraak na en kunnen zeer snel schakelen, denken mee en geven advies.

Al meer dan 30 jaar een familiebedrijf

Ook zo enthousiast geworden?

Bent u benieuwd naar de beste behandeling voor u vloer? Wij denken graag met u mee!

Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen binnen een dag nog contact met u op. 

Voor vragen of advies staan wij natuurlijk ook voor u klaar. We zijn te bereiken op telefoonnummer +31 (0)85 30 33 478 of via de mail parketrenovatie@ajmvanhoudt.nl.

Polijsten van uw houten vloer
Polijsten van uw houten vloer
  • 22Tekengebied 1 Snel contact
  • 22Tekengebied 1 Offerte op maat
  • 22Tekengebied 1 Stofvrij schuren
  • 22Tekengebied 1 Officieel erkend als specialist
  • 22Tekengebied 1 Gecertificeerde parketteurs
  • 22Tekengebied 1 Betaling pas na oplevering
  • 22Tekengebied 1 Meer dan 30 jaar ervaring

Vraag nu een offerte aan en ontvang
10% korting

Offerte aanvragen

Vul onderstaande formulier zo specifiek mogelijk in voor een heldere en scherpe prijsopgave.



Vraag nu een offerte aan en ontvang 10% korting

Offerte aanvragen

Vul onderstaande formulier zo specifiek mogelijk in voor een heldere en scherpe prijsopgave.



Twijfel je nog ergens over?

Veelgestelde vragen

Hoe snel kunnen jullie starten met de werkzaamheden?

Onze parketteurs zijn flexibel inzetbaar. Vul het aanvraagformulier in, zodat wij zo snel mogelijk de planning mee u kunnen bespreken. 

Hoelang duurt het renoveren van mijn parketvloer?

De duur van het renoveren van uw parketvloer is afhankelijk van het aantal vierkante meters en de behandeling. Over het algemeen kunnen we minimaal 60 meter op een dag schuren. Mits de planning het toelaat, doen wij ons best om zo'n 100 meter op een dag te schuren.

 

  • Een behandeling met olie wordt met 1 laag aanbracht. Dat betekend dat wij over het algemeen in 1 dag klaar zijn als de oppervlakte niet groter is dan 100 vierkante meter.
  • Een behandeling met hardwax brengen wij in twee lagen. De eerste dag zullen wij het schuurwerk doen en de eerste laag aan brengen. Vervolgens komen wij de volgende dag terug om de tweede laag aan te brengen.
  • Een behandeling met lak brengen wij in 3 lagen aan. Dat betekend dat we 3 keer langs komen. Over de algemeen zullen we het schuurwerk en brengen wij de eerste laag op de eerst dag. Vervolgens komen wij de volgende ochtend terug om te polijsten en tweede laag aan te brengen. Tot slot zullen we aan het einde van de dag de derde laag aanbrengen, mits de planning het toelaat. 

 

Wij werken graag volgens afspraak. Vandaar dat wij na bevestiging van de opdracht, in samenspraak met u, een gedetailleerde planning zullen opstellen, zodat u precies weet wat u kunt verwachten.  

Hoelang mogen wij niet op net behandelde parketvloer lopen?

De dag na dat wij klaar zijn met onze werkzaamheden kunt u alweer over uw parketvloer lopen.
Het droogproces van een net behandelde vloer werkt namelijk als volgt: Zodra wij de laatste laag aanbrengen is de vloer de volgende dag weer beloopbaar. Na 3 dagen zal de vloer voor 95% uitgehard zijn en na 10 dagen is de vloer volledig uitgehard.

Voor het droogproces heeft de lak zoveel mogelijk UV-licht nodig. Daarom is het verstandig om de vloer niet of nauwelijks af te dekken tijdens het droogproces. 

Wij raden tevens aan om zo lang mogelijk te wachten met het terug plaatsen van uw meubels. Kunt u niet wachten dan zou u uw niet-schuivende meubels al eerder kunnen terugplaatsen, zoals: bank, eettafel en kast. Let op maak wel gebruik van viltjes tijdens het terugplaatsen van de meubels en probeer de meubels niet over de vloer te schuiven. 

Waarmee kunnen we helpen?

Neem contact met ons op voor een vrijblijvende vloerinspectie of vakkundig advies
Offerte aanvragen

Over ons

Veelgestelde vragen
Werken bij ons 2
Portfolio
Blog
Media
Webshop
Offerte aanvragen

Werkzaam in

Alphen aan den Rijn
Den Haag
Delft
Haarlem
Hoofddorp
Leiden
Rotterdam
Zoetermeer

Kennisbank

Skylt lak

Blog

3 tips voor het reinigen van jouw parketvloer

De grootste vloertrends van 2020

Contactgegevens

Burg van der Werffstraat 195
2581 SK Den Haag
‪+31 (0)85 30 33 478
parketrenovatie@ajmvanhoudt.nl

Kvk nr: 27330491

★★★★★ 5/5
Trustpilot
Parket schuren Den Haag | A.J.M. van Houdt B.V.
Parket schuren Den Haag | A.J.M. van Houdt B.V.
5.0
Based on 23 reviews
powered by Google
© 2020 A.J.M. van Houdt Parketrenovatie - Algemene voorwaarden - Sitemap - Website: Flerque.

Home » Parket schuren in Waddinxveen