• Diensten
    • Parket onderhoud
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact

Wij zijn op zoek naar personeel!

Bekijk vacatures
  • +31 (0)85 30 33 478
  • info@ajmvanhoudt.nl
  • Landelijke dekking
★★★★★ 5/5
Trustpilot
Linkedin Instagram Facebook
Logo AJM van Houdt
  • Diensten
    • Parket onderhoud
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact
Offerte aanvragen

Logo AJM van Houdt
  • Diensten
    • Parket onderhoud
    • Parket schuren
    • Parket schuren en oliën
    • Parket schuren en hardwaxen
    • Parket schuren en lakken
    • Parketreiniging
    • Parket reparatie
  • Service
  • Zakelijk
  • Over ons
  • Portfolio
  • Contact
Offerte aanvragen

Parket schuren in Haarlem

Uw parket schuren in Haarlem? Dat laat u toch wel doen door echte specialisten? Goed zo, kies dan voor A.J.M. van Houdt.

Erkend parketspecialist sinds 1992

Laat in Haarlem je parketvloer schuren

Al tientallen jaren zijn wij bezig met het onderhouden en schuren van (parket)vloeren in Haarlem en omgeving zoals Bloemendaal en Zandvoort. Tijdens al deze jaren hebben we kennis vergaard over het gebruik van de beste producten en apparatuur voor parketrenovatie. Dankzij al deze kennis kunnen wij u ook precies vertellen wat u kunt verwachten als wij uw vloer schuren in Haarlem. U komt dus niet voor verrassingen te staan, behalve de verrassing hoe mooi uw vloer weer is geworden. Meer weten over de mogelijkheden? Lees dan verder of neem contact met ons op.

Alles voor uw vloer

Er zijn verschillende werkzaamheden waar we ons in gespecialiseerd hebben naast het parket schuren in Haarlem. U kunt bij ons namelijk ook terecht voor vloerreparatie, vloerreiniging en het plaatsen van plinten. Onze specialismes worden enkel uitgevoerd door erkende parketteurs die beschikken over het vakdiploma ‘Allround Parketteur’. Zo bent u verzekerd dat de werkzaamheden door experts worden uitgevoerd op de juiste manier. Onze werkzaamheden worden door specialisten uitgevoerd die gebruiken maken van topproducten en het beste materiaal om hun werkzaamheden mee uit te voeren. Uw parketvloer schuren in Haarlem kan een zware klus zijn zonder het gebruik van de beste materialen. Dat is dan ook een van de redenen dat wij alleen met dat soort materiaal werken. Natuurlijk is het op sommige momenten nog steeds zwaar maar dat hoort erbij. Omdat het zwaar is en eenvoudig fout kan gaan, is het belangrijk dat u het werk laat doen door specialisten. Kies voor A.J.M. van Houdt als u verzekerd wilt zijn voor een prachtig eindresultaat.

Meer over ons

Wanneer parket laten schuren?

Heeft u nog nooit uw vloer laten onderhouden of uw parket laten schuren in Haarlem? Dan is het waarschijnlijk wel tijd dat u dit laat doen, tenzij de vloer recentelijk is gelegd natuurlijk. Maar heeft u een huis gekocht waar de vloer al in lag, dan is het misschien lastig te bepalen wanneer het tijd is om uw vloer te schuren. Maar er is helaas niet één antwoord op de vraag. Het is niet standaard altijd maar één keer per jaar. Er zijn meerdere factoren die bepalen of het nodig is dat uw vloer wordt geschuurd. Zo hangt ervan af of u vaak wat laat vallen of dat u juist heel zuinig bent op de vloer en nooit met schoenen op de houten vloer loopt. Dit heeft er allemaal mee te maken wanneer uw vloer weer geschuurd moet worden. Buiten het feit om dat we niet precies kunnen aangeven wanneer uw vloer geschuurd dient te worden, kunnen we u wel vertellen wat we kunnen verhelpen met uw parket schuren in Haarlem.

  • 22Tekengebied 1 Slijtage plekken
  • 22Tekengebied 1 Waterschade
  • 22Tekengebied 1 Krassen
  • 22Tekengebied 1 Lichte deuken
  • 22Tekengebied 1 Kleurverschillen
Kantel schuurmachine parketvloer

Er zijn niet alleen maar problemen die we kunnen verhelpen met het schuren van uw parket in Haarlem. We kunnen er ook voor zorgen dat uw vloer en daardoor de gehele kamer een andere uitstraling krijgt. Gedurende het schuren van uw parket wordt namelijk ook de afwerking verwijdert. En juist die afwerking geeft de vloer een bepaalde kleur, glans of juist geen glans. Door de afwerking te verwijderen en een nieuwe afwerking aan te brengen krijgt uw vloer een andere uitstraling en die heeft ook effect op de uitstraling van de kamer waar de vloer ligt.

Vloer onderhouden met A.J.M van Houdt

Om nog langer plezier te hebben van uw vloer, zijn onderhoudsproducten nodig. Hiermee beschermt u het uiterlijk van uw vloer tegen invloeden van buitenaf. Ook kunnen deze producten uw vloer iets donkerder of juist lichter maken. Het kan ook zorgen voor een matte of juist meer glanzende uitstraling van de vloer. Welke uitwerking een product heeft op de vloer is onder andere afhankelijk van de houtsoort en de leeftijd van de vloer. A.J.M van Houdt heeft al 30 jaar ervaring met allerlei soorten onderhoudsproducten en kan u dus voorzien van een gedegen advies op maat.

Naar de shop
Parket Polish
Eco Onderhoudswas
Eco Onderhoudsolie
Vorige
Volgende

Afwerking van de vloer

Na het parket schuren in uw woning in Haarlem, is het belangrijk om de vloer ook weer af te werken. Dit kan met olie, hardwax of lak. Deze drie verschillende producten hebben hun eigen kenmerken en sluiten dus aan bij diverse wensen van u. De afwerking is erg belangrijk omdat deze laag de vloer beschermt tegen bijvoorbeeld vocht en lichte beschadigingen. Weten welke afwerking na uw vloer schuren in Haarlem bij u moet worden toegepast? Neem dan contact met ons op en wij adviseren u graag.

Lamel parketvloer oliën

Afwerking met olie

Voor een natuurlijke uitstraling van uw houten vloer is het schuren en afwerken met olie een geschikte keuze. Onze 2K olie is beschikbaar in diverse kleuren waarmee we elk gewenst resultaat kunnen bewerkstelligen.
Band en Bis parketvloer afgewerkt met Hardwax

Afwerking met hardwax

Een met hardwax behandelde vloer geeft een volle warme uitstraling en benadrukt de structuur van het hout. Hardwaxolie is vergelijkbaar met olie, echter zorgt hardwax voor een extra beschermlaag wax op de vloer.
Onbehandelde look visgraat parket vloer lichte kleur

Afwerking met lak

Voor een sterke en duurzame vloer is het schuren en afwerken met lak een zeer geschikte keuze. Het afwerken met lak zorgt er namelijk voor dat uw houten vloer volledige afgesloten wordt van zowel vocht als vuil.

Parketvloeren die door ons zijn opgeknapt

Recent renovatiewerk

Vloer Frans Zwaanstraat

Frans zwaanstraat

in Zandvoort
Koninginneweg

Koningenneweg

in Haarlem
Voor de helft gelakte visgraat parketvloer

Zijlstraat

in Haarlem

Hier zijn wij trots op!

Benieuwd naar ervaringen van andere klanten?

Trustpilot

Al meer dan 30 jaar een familiebedrijf

Ook zo enthousiast geworden?

Bent u benieuwd naar de beste behandeling voor u vloer? Wij denken graag met u mee!

Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen binnen een dag nog contact met u op. 

Voor vragen of advies staan wij natuurlijk ook voor u klaar. We zijn te bereiken op telefoonnummer +31 (0)85 30 33 478 of via de mail parketrenovatie@ajmvanhoudt.nl.

Polijsten van uw houten vloer
Polijsten van uw houten vloer
  • 22Tekengebied 1 Snel contact
  • 22Tekengebied 1 Offerte op maat
  • 22Tekengebied 1 Stofarm schuren
  • 22Tekengebied 1 Officieel erkend als specialist
  • 22Tekengebied 1 Gecertificeerde parketteurs
  • 22Tekengebied 1 Betaling pas na oplevering
  • 22Tekengebied 1 Meer dan 30 jaar ervaring

Vraag nu een offerte aan en ontvang
10% korting

Offerte aanvragen

Vul onderstaande formulier zo specifiek mogelijk in voor een heldere en scherpe prijsopgave.



Vraag nu een offerte aan en ontvang 10% korting

Offerte aanvragen

Vul onderstaande formulier zo specifiek mogelijk in voor een heldere en scherpe prijsopgave.



Twijfel je nog ergens over?

Veelgestelde vragen

Hoe snel kunnen jullie starten met de werkzaamheden?

Onze parketteurs zijn flexibel inzetbaar. Vul het aanvraagformulier in, zodat wij zo snel mogelijk de planning mee u kunnen bespreken. 

Hoelang duurt het renoveren van mijn parketvloer?

De duur van het renoveren van uw parketvloer is afhankelijk van het aantal vierkante meters en de behandeling. Over het algemeen kunnen we minimaal 60 meter op een dag schuren. Mits de planning het toelaat, doen wij ons best om zo'n 100 meter op een dag te schuren.

 

  • Een behandeling met olie wordt met 1 laag aanbracht. Dat betekend dat wij over het algemeen in 1 dag klaar zijn als de oppervlakte niet groter is dan 100 vierkante meter.
  • Een behandeling met hardwax brengen wij in twee lagen. De eerste dag zullen wij het schuurwerk doen en de eerste laag aan brengen. Vervolgens komen wij de volgende dag terug om de tweede laag aan te brengen.
  • Een behandeling met lak brengen wij in 3 lagen aan. Dat betekend dat we 3 keer langs komen. Over de algemeen zullen we het schuurwerk en brengen wij de eerste laag op de eerst dag. Vervolgens komen wij de volgende ochtend terug om te polijsten en tweede laag aan te brengen. Tot slot zullen we aan het einde van de dag de derde laag aanbrengen, mits de planning het toelaat. 

 

Wij werken graag volgens afspraak. Vandaar dat wij na bevestiging van de opdracht, in samenspraak met u, een gedetailleerde planning zullen opstellen, zodat u precies weet wat u kunt verwachten.  

Hoelang mogen wij niet op net behandelde parketvloer lopen?

De dag na dat wij klaar zijn met onze werkzaamheden kunt u alweer over uw parketvloer lopen.
Het droogproces van een net behandelde vloer werkt namelijk als volgt: Zodra wij de laatste laag aanbrengen is de vloer de volgende dag weer beloopbaar. Na 3 dagen zal de vloer voor 95% uitgehard zijn en na 10 dagen is de vloer volledig uitgehard.

Voor het droogproces heeft de lak zoveel mogelijk UV-licht nodig. Daarom is het verstandig om de vloer niet of nauwelijks af te dekken tijdens het droogproces. 

Wij raden tevens aan om zo lang mogelijk te wachten met het terug plaatsen van uw meubels. Kunt u niet wachten dan zou u uw niet-schuivende meubels al eerder kunnen terugplaatsen, zoals: bank, eettafel en kast. Let op maak wel gebruik van viltjes tijdens het terugplaatsen van de meubels en probeer de meubels niet over de vloer te schuiven. 

Logo AJM van Houdt

Waarmee kunnen we helpen?

Neem contact met ons op voor een vrijblijvende vloerinspectie of vakkundig advies
Offerte aanvragen
Trustpilot
Parket schuren Den Haag | A.J.M. van Houdt B.V.
Parket schuren Den Haag | A.J.M. van Houdt B.V.
4.6
Gebaseerd op 36 beoordelingen
powered by Google
beoordeel ons op
js_loader

Werkgebied

AJM van Houdt heeft een landelijke dekking, door ons netwerk door heel Nederland heen profiteer je van lokale parket specialisten, service en aantrekkelijke tarieven. Neem gerust contact met ons op! Graag spreken we samen de mogelijkheden met je.

Bekijk alle steden
Alkmaar
Almere
Alphen aan den Rijn
Amersfoort
Amsterdam
Apeldoorn
Arnhem
Bergen op Zoom
Beverwijk
Breda
Den Haag
Den Helder
Delft
Deventer
Dordrecht
Ede
Eindhoven
Goes
Haarlem
Helmond
Hilversum
Hoofddorp
Hoorn
Huizen
Lelystad
Leiden
Middelburg
Nijmegen
Nieuwegein
Noordwijk
Purmerend
Roosendaal
Rotterdam
's-Hertogenbosch
Tilburg
Utrecht
Zaandam
Zeist
Zoetermeer
Zwolle

Over ons

Veelgestelde vragen
Werken bij ons 3
Portfolio
Blog
Offerte aanvragen

Diensten

Parket schuren
Parket schuren en lakken
Parket schuren en oliën
Parket schuren en hardwaxen
Parket renovatie
Parket behandelen
Parket onderhoud
Parket reparatie
Parket reinigen

Kennisbank

Skylt lak
Houten vloer behandelen
Eiken vloer behandelen
Grenen vloer behandelen
Houten vloer opknappen
Houten vloer schuren

Blog

Algemene tips voor het onderhoud van uw parketvloer? 3 stappenplan

5 redenen om te kiezen voor een parketvloer

Onderhoud van uw vloer behandeld met hardwax

Onderhoud van uw vloer behandeld met olie

Hoe onderhoudt u uw eiken houten vloer? 3 tips

Hoe schuurt u een grenen vloer? 5 adviezen

© 2021 A.J.M. van Houdt Parketrenovatie - Algemene voorwaarden - Sitemap

Home » Parket schuren in Haarlem